Vychytané dárky pro muže 2023

Vychytané dárky pro muže – 50+ nejlepších tipů pro rok 2023

Obsah článku

Pokud hledáte vychytané dárky pro muže, připravili jsme si pro vás denně aktualizovaný seznam těch nejlepších dárků, které můžete pro svého muže zakoupit. Vašeho muže, partnera, přítele, kamaráda nebo třeba kolegu znáte sami nejlépe, popřemýšlejte nad jeho koníčky, zájmy a co by mu mohlo udělat největší radost. Velice důležité také je, k jaké příležitosti dárek pro muže kupujete. Velice záležet byste si měli dát k výročí nebo k narozeninám. K Valentýnu můžete naopak zvolit něco originálnějšího a vtipného. Pojďme se tedy podívat, s jakým vychytaným dárkem můžete udělat mužům radost.

Vychytané dárky pro muže k narozeninám

Pokud hledáte vychytané dárky pro muže k narozeninám, určitě chcete zakoupit něco speciálního. Pokud obdarovaný miluje nejnovější technologické novinky, máte několik možností. Na našich webových stránkách najdete i kategorii dárky pro geeky, kde najdete ruční výběr těch nejlepších novinek. Zakoupit můžete například nový mobilní telefon, velice oblíbené jsou modely Iphone nebo Samsung. Další velice oblíbeným dárkem jsou také bezdrátová sluchátka či chytré hodinky. Nesmíme opomenout zážitkové dárky, jako je třeba let balónem nebo potápění. Velký výběr najdete na adrop.cz. Další výběr dárků najdete pod naším článkem.

Vychytané dárky pro muže k Vánocům

Dárky k Vánocům bývají každoroční problém. Obecně opět platí, že musíte vybírat dárek, který odpovídá zájmům a vkusu obdarovaného. Oblíbeným dárkem může být gastronomický zážitek. Je obdarovaný fanda do cvičení? Zkuste diagnostickou váhu, která změří důležité tělesné hodnoty. Skvělým dárkem také může být například sonický kartáček, velice oblíbený je sonický kartáček Sencor SOC 4210BL. Pokud máte doma dostatek prostoru, můžete rovnou pořídit dárek pro celou rodinu, co takhle například Infrasauna Belatrix Vista 2? Uděláte tak něco i pro zdraví obdarovaného. Zmíněné dárky naleznete níže v našem seznamu. 

Vychytané dárky pro muže k výročí

Speciální událost jako výročí si také zaslouží speciální dárek. Mezi vychytané dárky můžeme zařadit například kvalitní hodinky. Máte doma dostatek prostoru? Udělejte mu radost opravu vychytaným dárkem v podobě vířivky Intex PureSpa Jet & Bubble Deluxe. A je obdarovaný hračička? Radost by mohla udělat například Programovatelná stavebnice LEGO® BOOST 17101 Creative Toolbox. A teď něco pro opravdové muže, není nad pěkné počasí a pořádné grilované maso. Pořiďte mu gril Weber Master Touch GBS E-5750.

Vychytané dárky pro muže k svátku

I svátek je skvělým důvodem k obdarování něčím vychytaným. V tomto případě můžete zakoupit například diagnostickou váhu Garmin Index S2. Tahle váha totiž diagnostikuje obdarovaného od hlavy až k patě. Obdarovaný hubne, cvičí, posiluje, udržuje se v kondici? Váha od Garminu poskytuje dokonale přesné informace o těle, jako je například procento tuku, vody, kosterní či svalové hmoty v těle, graficky znázorní hmotnostní trend nebo vypočítá BMI, navíc působí velmi elegantním dojmem, a to díky skleněnému detailu.

Seznam vychytaných dárků pro muže

Ohodnotit tento příspěvek
MenuDomůSeznam dárků
Hledat