Provozovatel

Provozovatelem webových stránek www.produktovo.cz, kde najdete jednoduše tipy na dárky, je Aleš Krabs, sídlem Mládí 2869/15, Praha 5 – Stodůlky, IČ: 87623749. Přístupem na webové stránky, jejich prohlížením a používáním vyjadřujete jako návštěvník a uživatel webových stránek (dále jen jako „uživatel“) svůj souhlas se zněním těchto podmínek a uzavíráte tím dohodu o podmínkách použití webových stránek s jejich provozovatelem.

Pokud se zněním těchto podmínek nesouhlasíte, nemáte oprávnění prohlížet si webové stránky ani je žádným způsobem používat.

Účelem webových stránek www.produktovo.cz je poskytování vhodného prostoru v síti Internet pro smluvní partnery, a to formou affiliate marketingu. Provozovatel webových stránek není zprostředkovatelem ani prodejcem žádného z inzerovaných produktů a tyto produkty žádným způsobem nenabízí. U slev a slevových kupónů se nejedná o prodej produktů, ale o inzerci zlevněného zboží, či služeb. Vzhledem k tomu, že informace o produktech mohly být vloženy před delším časem, nemusí být aktuální. Aktuálnost informací si prosím ověřte na stránce prodejce.

Produktovo provozovatel
Ohodnotit tento příspěvek