Jak vznikl nápad na portál Produktovo.cz?

Sami víme, jak je těžké neustále hledat inspiraci na dárky pro své nejbližší. Parta skvělých lidí se proto rozhodla, že využije několikaleté zkušenosti ze světa marketingu a obchodu a bude pro Vás vyhledávat ty nejlepší tipy na dárky a další skvělé produkty. Aby celý portál nebyl nuda, naší copywriteři se snaží popisky produktů psát zábavnou formou a co nejpřehledněji vypíchnout to nejdůležitější proč daný produkt vybrat.

Kromě skvělých produktů a tipů jsme si pro Vás připravili i sekci dárkového průvodce, kde pro Vás hledáme zajímavé výběry dárku podle zájmů a zálib. Také u nás naleznete sekci aktuálních slevových kupónů a slev, díky kterým můžete při svém nákupu ušetřit. 

O Produktovo.cz
Produktovo jak vyhledáváme produkty

Jak produkty vybíráme?

Vybírání vhodných produktů nám zabere spousta času. Hodiny trávíme místo vás brouzdáním po českých e-shopech a vybíráme ty nejzajímavější produkty. Než produkt vystavíme na naše webové stránky, předchází tomu důkladná příprava.

Vybraný produkt musíme velice pečlivě rozřadit do správných kategorií, kterých máme opravdu mnoho. Nejsme troškaři a chceme pomoci co nejvíce lidem s jejich výběrem. 😊

Diskutujeme, píšeme a neustále schvalujeme popisky daného produktu, nechceme nic suchého a nudného.

Vybíráme, ořezáváme a připravujeme vhodné obrázky, které ve finální podobě uvidíte na produktových stránkách.

Publikujeme na web a těšíme se z kladných recenzí a pochval, které nám přicházejí. To je přesně to, proč to děláme a motivace do další práce.

Jak produkty srovnáváme?

Kromě tipů na dárky u nás najdete také sekci srovnání produktů, recenzí a testů. Na trhu je tolik produktů, že vybrat ten nejlepší produkt z dané kategorie není vůbec jednoduché. To se snažíme změnit a detailní rešerší porovnáváme jednotlivé parametry tak, abyste zakoupili jen to nejlepší. A jak vlastně taková rešerše probíhá?

Vše začíná důkladným nastudováním dané kategorie. Projdeme nejhodnotnější zbožové srovnávače a e-shopy, porovnáme jednotlivé produkty mezi sebou dle jejich parametrů, možností, ceny a hlavně recenzí od jejich uživatelů.

Připravíme si podklady k jednotlivým produktům a všechny zjištěné informace dáme v přehledné formě k dispozici Vám na našich webových stránkách.

Díky spolupráci se zbožovým srovnávačem Heureka.cz si budete moci také vyhledat ten nejlevnější produkt. To je pecka, no ne?

Co z toho všeho máme?

Hlavně dobrý pocit! Ale lhali bychom, kdyby finančně nic. Pro Vás návštěvníky byl, je a bude náš portál vždy zdarma.

Náš portál nás stojí hodně úsilí a času, malá odměna nám náleží tehdy, pokud se z našich stránek prokliknete na stránku prodejce a produkt či službu zakoupíte. Tato provize nám pomáhá náš projekt stále zdokonalovat a udržovat jeho provoz. Budeme rádi, pokud se k nám spokojeně budete vracet a podporovat nás v naší práci.

Spolupracujte s námi

Možností propagace na našich stránkách je velká spousta. Pokud vlastníte e-shop a chtěli byste propagovat své produkty, dejte nám vědět. Narozdíl od našeho psího maskota Minnie nekoušeme, takže se nám určitě ozvěte.

Kromě propagace samotných produktů dokážeme kouzlit i s jinými klasickými marketingovými kanály, ať už se jedná například od bannery, PR články nebo vlastní produktové stránky.

Webové stránky jsou kompletně v naší správě a můžete si tak dovolit individuální úpravy. Vyhovíme tak menším i větším hráčům na trhu.

info@produktovo.cz

Dejte nám o sobě vědět. Těšíme se!

Produktovo kontakt
5/5 - (5 hlasů)