Harry Potter dárky Produktovo

Nejlepší Harry Potter dárky pro děti i dospělé

Magický svět Harryho Pottera. Tento kouzelnický fenomén již oslovil nejednu generaci a nadchnul miliony fanoušků po celém světě. I u nás se najde velká spousta fandů, kterým můžete dopřát fantastické dárky s motivem právě tohoto kouzelnického světa. Vybrali jsme Vás pro ty nejzajímavější Harry Potter dárky, které můžete zakoupit. Takže „Lumos“ a jdeme na to. 🙂

Vybrané Harry Potter dárky

Harry Potter LEGO Kouzelnické šachy

Kdo by neznal památnou šachovou bitvu v prvním díle Harry Potter a Kámen mudrců. S touto LEGO stavebnicí si užijete spoustu zábavy při stavění i samotném hraní. Navíc figurky můžete použít nejen k partičce šachu, ale také například pro opakování či vymýšlení nových scén z oblíbeného filmu. Můžete se těšit na 876 kostiček, 32 sestavitelných autentických figurek, včetně Harryho, Hermiony, Rona a navíc samotného Snepea ve zlatém speciálním provedení. LEGO je doporučeno od 10 let, bude skvělé pro všechny fanoušky, tatínky i maminky, kteří chtějí zábavnou formou děti naučit šachy a ještě si užít spoustu zábavy při skládání. Stačí sestavit a hurá jezdcem na E4!

Ani zde nejdeme mimo legendární ostré dílky LEGO. Ikonický Bradavický hrad ve sbírce prostě nesmí chybět! Neskutečně autentický hrad se 6020 kousky nadchne každého fanouška! Je tak vychytaný, že pro stavitele čekají propracované místnosti, učebny a kabinety, Velká síň a spousta dalších detailů. Mimo hradu nechybí ani Hagridova chýše a vrba mlátička. Součástí jsou také minifigurky, například zakladatele kolejí v Bradavících – Godric Nebelvír, Helga z Mrzimoru, Salazar Zmijozel a Rowena z Havrspáru. Nicméně nechybí dalších 27 figurek od Harry Pottera a jeho nerozlučných kamarádů až po Albuse Brumbála. A ptáte se na velikost celého hradu? Neuvěřitelných 69 x 58 x 43 cm. Toto je zábavu pro celou rodinu!

Zábava pro celou rodinu? Tak to je rozhodně desková / karetní hra Harry Potter: Boj o Bradavice. Tato krásná kooperativní karetní fantasy hra Vás vtáhne do děje kouzelnického světa. V hlavních rolích celé hry jsou naši staří známí – Harry, Ron, Hermiona a Neville. Bude bojovat proti zlým silám, které se snaží zničit Bradavice. Postupně si budete vylepšovat svůj balíček karet postavami, kouzly a kouzelnými předměty. Pouze společnými silami můžete porazit temné síly. Hra je rozdělena na sedm částí, které do hry postupně přidávají nové a silnější nepřátele, kouzla a zároveň přidávají pokročilejší pravidla. Užijte si spoustu kouzelné zábavy!

Kouzelnická hůlka nemůže chybět žádnému milovníku světa Harry Pottera. Pokud máte doma chlapce, určitě ho potěší hůlka samotného Harryho Pottera. Pokud naopak děvče, hůlka Hermiony to jistí. Ale Ronovu hůlku seženete také. Aby toho nebylo málo, kromě klasické hůlky můžete zakoupit hůlky s projektorem. Vyčarování patrona tak nikdy nebylo jednodušší. Tyto hůlky mají velikost 33 cm, což odpovídá hůlce ve filmu. Kromě promítání ještě vibrují. Tak co, jsou Vaše děti připravení na Expecto Patronum? 🙂

Nádherná replika jedné z relikvií smrti – neviditelného pláště z filmů Harryho Pottera nemůže chybět v žádné výbavě pravého fanouška. Tento až sběratelský kousek ale není jen obyčejný kus hadru. Díky snadno použitelné aplikaci pro iOS i Android budete během několika sekund vypadat opravdu neviditelně. Fotografie si jednoduše uložíte a užijete si spoustu zábavy. Neviditelný plášť není jen pro děti, ale také pro všechny fanoušky této kouzelnické ságy. Navíc obsahuje i stojan na smartphone, takže o skvělé výsledky fotografií nebude nouze.

Kdo by neznal moudrý klobouk… Klobouk, který rozřazuje prváky do jednotlivých kolejí, klobouk, který Harrymu přičaroval meč Godricka Nebelvíra. Teď ho můžete mít doma i vy. 🙂 Mluví česky a pohybuje ústy. Stačí si ho nasadit na hlavu a zmáčknout tlačítko.

Je 43 cm velký, padne proto skoro na každou hlavu. Tak která kolej to bude u Vás? Nebelvír, Mrzimor, Havraspár nebo snad Zmijozel? Nechte se překvapit! Zábavu si užije celá rodina, navíc fotkami pobavíte opravdu hodně přátel.

Sova Hedvika je spjatá s Harry Potterem již od prvního dílu, kdy Harry a Hagrid navštívili Příčnou ulici. Tento 30 cm plyšák ale nebude jen ozdobou v dětském pokoji. Hedvika umí otáčet hlavou až o 270°, mává křídly a má hebounké peří. Dokáže také rozeznat tón hlasu. Podlé tónu hlasu také odpoví. Součástí je i obálka se zprávou, kterou si od tebe ráda vezme do zobáku. A nemusíte pro ni nikam letět, objednejte si ji v klidu až domů, přiletí sama. 🙂

U žádného milovníka světa Harryho Pottera nemůže chybět celá kolekce vydaných knih. Zakoupit můžete například box knih „Harry Potter Sedm let v Bradivicích„. V tomto boxu najdete všech 7 příběhů, které pobláznily celý svět. Opakování je matka moudrousti, co vás tedy v balení čeká: Harry Potter a Kámen mudrců, Harry Potter a Tajemná komnata, Harry Potter a Vězeň z Azkabanu, Harry Potter a Ohnivý pohár, Harry Potter a Fénixův řád, Harry Potter a Princ dvojí krve a nakonec Harry Potter a relikvie smrti. Tento box bude skvělý jako dárek pro děti, ale také jako dárek pro dospěle, ať už se bude jednat o dárek k narozeninám, nebo dárek k Vánocům.

Figurek na motivy filmů Harryho Pottera je celá řada. Zakoupíte běžné figurky na hraní, ale samozřejmě i pěkné sběratelské kousky, které Vám vykouzlí pěknou poličku. Mezi oblíbené figurky patří například figurky YUME s výškou 7 cm. Zakoupíte ale také například figurku samotného Harryho Pottera s výškou 26,5 cm. Je na Vás, k jaké příležitosti danou figurku potřebujete. Děti ale i dospělí mají jistě svého oblíbence. 🙂

Hra, která změní herní svět Harryho Pottera. V době psaní článku hra Howgarts Legacy ještě nevyšla (25. 5. 2022). Ale již nyní máme k dispozici spoustu trailerů a informací. Jedná se o RPG v otevřeném světě z 19. století. Zažijete život studenta na Bradavické škole čar a kouzel, vydáte se na nebezpečnou cestu za odhalením skryté pravdy, budete rozvíjet své schopnosti, ovládat mocná kouzla, zdokonalovat bojové dovednosti. Zkrátka vše, co od tohoto kouzelnického světa očekáváte. A na jaké platformy bude hra dostupná? PlayStation5, PlayStation4, PlayStation4 Pro, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch a nechybí ani PC. Pojďme na další Harry Potter dárky.

Tento čajový set pobaví a udělá radost každému milovníku kouzelného světa Harryho Pottera. Ať už je pro dítě nebo dospělého. V setu najdete konvici o objemu 1 litr se zlatými znaky školy čar a kouzel v Bradivicích. Nechybí samozřejmě 2 kotlíkové hrnky. Jeden je obrandovaný erbem Nebelvíru a druhý erbem Zmijozelu. Celý set je vyroben z velice kvalitní keramiky, něco vydrží. Třeba souboj o ten Nebelvírský nebo Zmijozelský. 🙂

Proč se na rovinu nepřihlásit ke své vysněné škole? Tento hnědý batoh s motivem Bradavic vypadá naprosto skvěle a udělá hodně parády. Propracovaný je do všech detailů, radost udělá nejen dětem. A co si budeme, každý fanoušek Harryho Pottera se za nim otočí. Samozřejmě nechybí délkově nastavitelné popruhy a ucho pro nošení v ruce. Sice do něho neschováte skoro všechno jako Hermiona, ale to vůbec nevadí. Pevně věříme, že Vám vybrané Harry Potter dárky líbily a uděláte s nimi radost.

Svět Harryho Pottera je plný kouzel, dobrodružství a nezapomenutelných postav. Vybrat ten správný dárek pro fanouška tohoto světa může být výzvou, ale s těmito nápady máte nyní inspiraci, která vám pomůže udělat radost vašim blízkým. Ať už jde o kouzelnickou hůlku, počítačovou hru či exkluzivní knihy, každý z těchto dárků přinese kousek kouzla do reálného světa. Vyzkoušejte některý z těchto dárků a sledujte zář v očích opravdových fanoušků, když se ponoří zpět do světa, který milují. Informace o produktech jsou platné a aktuální k datu 22. 5. 2022. Více informací naleznete na stránkách prodejce. Pokud máte doma milovníka další kultovní ságy Star Wars, připravili jsme si pro Vás ty nejlepší Star Wars dárky, které můžete pro milovníky této série zakoupit.

5/5 - (75 hlasů)
MenuDomůSeznam dárků
Hledat