Dobby Harry Potter LEGO

LEGO Harry Potter: 7 nejlepších dárků pro každého milovníka kouzelnického světa

Magický svět Harryho Pottera. Tento kouzelnický fenomén již oslovil nejednu generaci a nadchnul miliony fanoušků po celém světě. I u nás se najde velká spousta fandů, kterým můžete dopřát fantastické dárky s motivem právě tohoto kouzelnického světa. Vybrali jsme Vás pro ty nejzajímavější Harry Potter dárky, které můžete zakoupit. Takže „Lumos“ a jdeme na to. 🙂

Vybrané Harry Potter dárky

Harry Potter LEGO Kouzelnické šachy

Kdo by neznal památnou šachovou bitvu v prvním díle Harry Potter a Kámen mudrců. S touto LEGO stavebnicí si užijete spoustu zábavy při stavění i samotném hraní. Navíc figurky můžete použít nejen k partičce šachu, ale také například pro opakování či vymýšlení nových scén z oblíbeného filmu. Můžete se těšit na 876 kostiček, 32 sestavitelných autentických figurek, včetně Harryho, Hermiony, Rona a navíc samotného Snepea ve zlatém speciálním provedení. LEGO je doporučeno od 10 let, bude skvělé pro všechny fanoušky, tatínky i maminky, kteří chtějí zábavnou formou děti naučit šachy a ještě si užít spoustu zábavy při skládání. Stačí sestavit a hurá jezdcem na E4!

Ani zde nejdeme mimo legendární ostré dílky LEGO. Ikonický Bradavický hrad ve sbírce prostě nesmí chybět! Neskutečně autentický hrad se 6020 kousky nadchne každého fanouška! Je tak vychytaný, že pro stavitele čekají propracované místnosti, učebny a kabinety, Velká síň a spousta dalších detailů. Mimo hradu nechybí ani Hagridova chýše a vrba mlátička. Součástí jsou také minifigurky, například zakladatele kolejí v Bradavících – Godric Nebelvír, Helga z Mrzimoru, Salazar Zmijozel a Rowena z Havrspáru. Nicméně nechybí dalších 27 figurek od Harry Pottera a jeho nerozlučných kamarádů až po Albuse Brumbála. A ptáte se na velikost celého hradu? Neuvěřitelných 69 x 58 x 43 cm. Toto je zábavu pro celou rodinu!

Vstupte do kouzelnického světa s jedním z nejoblíbenějších domácích skřítků – Dobbym! LEGO Harry Potter 76421 – Domácí Skřítek Dobby je stavebnice, která přináší do vašeho domova postavičku Dobbyho, ikonické postavy z Harryho Pottera. Tato krásná stavebnice bude skvělým dárkem pro fanoušky nejen Harryho Pottera, ale i všech, kdo milují LEGO a kouzla. LEGO detailně dbá na autentičnost a design věrný originálu, což zaručuje, že skřítek Dobby bude vypadat jako přímo vystoupený z filmů Harry Pottera.

Vstupte do epické bitvy mezi dobrem a zlem s LEGO Harry Potter – Bitva o Bradavice! Tato ohromující stavebnice vám umožní znovu prožít vzrušující souboj mezi Harrym Potterem a jeho přáteli proti Temnému pánovi a jeho stoupencům. Vstupte do kouzelnického světa Bradavic a vybudujte si své vlastní scény plné kouzel a dobrodružství. Připravte se na napínavý boj mezi čaroději a zažijte jedinečný zážitek s touto exkluzivní stavebnicí LEGO Harry Potter.

Tato magická stavebnice od značky LEGO přináší ikonické lokace ze světa kouzelnického mladého čaroděje Harryho Pottera a jeho dobrodružství ve škole čar a kouzel. S 1176 dílky nabízí tato stavebnice dostatečnou výzvu pro mladší i starší fanoušky LEGO. Sestavování Bradavic a tajemné komnaty bude zábavnou a dobrodružnou činností, která dokáže strávit hodiny zábavy.

Tato magická stavebnice od značky LEGO vám umožní prožít vzrušující famfrpálový zápas přímo z kouzelnického světa. Ať už hledáte dárek pro své dítě, partnera nebo přítele, Famfrpálová truhla je skvělou volbou pro ty, kdo si rádi odpočinou od reality a vstoupí do světa kouzel a dobrodružství. Soutěžte proti přátelům nebo rodině na tribuně a zažijte dobrodružství z oblíbených knižních a filmových příběhů.

Bez ohledu na věk, tento Spěšný vlak je skvělým dárkem pro všechny mladé kouzelníky a fanoušky Harryho Pottera, kteří touží zažít návrat do Bradavic. Tato stavebnice vám umožní znovu prožít vzrušující okamžiky ze světa Harryho Pottera. S Harrym Potterem, Rounem Weasleyho a Hermionou Grangerovou na palubě Spěšného vlaku se můžete vydat na cestu z Nádraží King’s Cross do Bradavic a zažít nezapomenutelná dobrodružství.

LEGO Harry Potter nabízí zábavné a kreativní zážitky pro všechny fanoušky této slavné ságy. Od detailních stavebnic celých scén a budov, po figurky oblíbených postav a dobrodružných setů, výběr je opravdu široký. Ať už dáváte dárek malému čarodějnickému adeptovi nebo vášnivému sběrateli, produkty LEGO Harry Potter jsou skvělým dárečkem pro každého, kdo sní o dobrodružství v kouzelnickém světě. Dejte svým blízkým kousek magie a zažijte společně nezapomenutelné chvíle plné fantazie a kouzel.

Informace o produktech jsou platné a aktuální k datu 4. 8. 2023. Více informací naleznete na stránkách prodejce.

5/5 - (59 hlasů)
MenuDomůSeznam dárků
Hledat