Dárek pro manželku – 50+ nejlepších tipů pro rok 2022

Obsah článku

Pokud hledáte dárek pro manželku, připravili jsme si pro vás denně aktualizovaný seznam těch nejlepších dárků, které můžete pro svoji manželku zakoupit. Vaši manželku znáte sami nejlépe, popřemýšlejte nad jejími koníčky, zájmy a co by ji mohlo udělat největší radost. Velice důležité také je, k jaké příležitosti dárek pro manželku kupujete. Velice záležet byste si měli dát k výročí nebo k narozeninám. K Valentýnu můžete naopak zvolit něco originálnějšího a vtipného. Pojďme se tedy podívat, s čím můžete udělat opravdu radost.

Dárek pro manželku k narozeninám

Pokud vaše manželka slaví narozeniny, chce to rozhodně něco speciálního. Určitě si dejte na samotném výběru záležet, pokud nemáte inspiraci, koukněte na náš ručně vybíraný seznam dárků níže. Pokud máte děti, zkuste si poradit i s nimi – přeci jen maminku znají také skvěle. Je manželka nadšenec do sportu? Tak vše vyřeší dárky pro sportovce. Na trhu je velká spousta například fintech sportovních vychytávek, které spojí nadšení do technologií i sportu – řeč je například o chytrých hodinkách, které zvládnou měřit sportovní aktivity a zároveň nahradí některé funkce mobilního telefonu. Nic nezkazíte ani luxusním šperkem, v naší sekci luxusní dárky pro ženy naleznete opravdové skvosty, od šperků až nejoblíbenější světové parfémy.

Dárek pro manželku k Vánocům

Co darovat k Vánocům řešíme všichni každý rok, navíc když jde o naši manželku. Jako u dárků k narozeninám, nikdy nezklamete krásným šperkem či dokonce nějakým pěkným oblečením – šaty a podobně. Zároveň je velice oblíbeným dárkem kniha a také v poslední době exkluzivní vonné svíčky Woodwick či aroma difuzéry, které doma navodí správnou a příjemnou atmosféru. Nebojte se darovat ani nějaký pěkný voucher, ať už se bude jednat například o masáž nebo wellness pobyt. Dobrým dárkem je také čím dál více oblíbený IPL epilátor, který vašim manželkám dopřeje hladkou pokožku na velmi dlouhou dobu. Všechny zmíněné dárky naleznete v našem seznamu níže.

Dárek pro manželku k výročí

Speciální událost jako výročí si také zaslouží speciální dárek. Žádná žena se rozhodně neurazí nádherným prstenem nebo luxusním parfémem. Pokud je to vaše zlatíčko, zajímavým a originálním dárkem pro manželku může být investiční zlatá mince, jednu v nabídce níže také naleznete. Radost uděláte také pořádným zážitkem, ty nejlepší zážitky naleznete zde. Stále více v oblibě je také pití kávy, u žen hlavně těch s napěněným mlékem – cappuccino, laté a další. Co takhle věnovat automatický kávovar, který všechno za ženu udělá? I takový v našem výběru dárků najdete.

Dárek pro manželku k svátku

K svátku nejspíše nebudete volit žádný z dražších dárků, nicméně stejně budete chtít být originální a budete chtít udělat radost. Ideálním dárkem je elektronická čtečka knih, který se dá sehnat již za skvělé peníze. Ty lepší modely nabízejí dotykový displej, podsvícení a mnoho dalšího. Velice zajímavým produktem je také Instax fotoaparát, který ihned vyfocené fotografie vytiskne, zachytí tak každý kousek vašeho společného života. Některé z dam může zaujmout i kvalitní krém redukující vrásky či samoopalovací hydratační mléko. Výrobky opět najdete v našem seznamů dárků níže.

Dárek pro manželku k Valentýnu

Svátek všech zamilovaných se již několik let těší i u nás velké oblibě. Kromě květiny ale můžete manželku obdarovat i nějakým originálním dárkem. Kromě již zmíněných šperků či nějakého zážitku to může být domácí popcornovač. Romantiku si tak můžete jednoduše udělat doma místo kina a s popcornem kolik chcete. Velké oblibě se těší i jóga, spousta žen již jógu provozuje, ty které neprovozují, mohou začít klidně zítra. Co takhle originální jóga podložka? K Valentýnu se hodí i exkluzivní vonná svička Woodwick, která svým praskáním dřevěného knotu připraví romantické chvíle raz dva.

Luxusní dárky pro manželku

Luxusní dárky se hodí opravdu ke zvláštním příležitostem. V případě manželky to budou určitě narozeniny, výročí a například Vánoce. V sekci luxusní dárky pro ženy jsme si připravili seznam opravdu luxusních dárků, nicméně v seznamu níže luxusní dárky naleznete také. Kromě klasických luxusních dárků jako jsou šperky či luxusní kabelka můžete věnovat nějaký krásný a luxusní módní kousek. Již výše jsme zmínili investiční minci, který může být opravdu originálním kouskem.

Originální dárky pro manželku

Originální dárky pro manželku zde budou mít také své zastoupení. Pokud jste již vyčerpali klasické dárky, budete chtít něco originálního. Vyřešit vše může výše zmíněná investiční mince, nebo tričko, na kterém není vidět pot! Ano, je to tak, více informací naleznete například zde. Pokud ženu opravdu nebaví mýt okna, udělejte ji radost originálním dárkem v podobě robotického čističe oken, který ji zbaví těžké a nezábavné práce. Pokud vám vyčítá, že nejste často doma, pořiďte ji například domácího asistenta, který si s ním rád popovídá kdykoliv bude chtít. 🙂

Vychytané dárky pro manželku

A co takhle zakoupit pro manželku něco vychytaného? Pokud manželka řídí, nesmí ji v autě chybět například kamera do auta, navíc ty nejnovější pohlídají i radary. Velkou radost může udělat například domácí zmrzlinovač, díky kterému připraví zdravé domácí zmrzliny pro celou rodinu. Velkou parádu udělá také fén na vlasy s ionizátorem pro hladký a zdravě vypadající vzhled vlasů. Všechny produkty najdete přehledně v našem seznamů dárků níže. Tak šťastný výběr. 🙂

Seznam vybraných dárků pro manželku

Ohodnotit tento příspěvek
MenuDomůSeznam dárků
Hledat