dárek pro bratra

Dárek pro bratra – 30+ nejlepších tipů na dárek pro bratra na rok 2022

Obsah článku

Pokud hledáte dárek pro bratra, připravili jsme si pro vás denně aktualizovaný seznam těch nejlepších dárků, které můžete pro svého bratra zakoupit. Vašeho bratra znáte sami nejlépe, popřemýšlejte nad jeho koníčky, zájmy a co by mu mohlo udělat největší radost. Dále musíte brát v úvahu věk vašeho bratra a také k jaké příležitosti dárek pro bratra kupujete.

Dárek pro bratra k narozeninám

Pokud váš bratr slaví narozeniny, chce to rozhodně něco speciálního. Určitě si dejte na samotném výběru záležet, pokud nemáte inspiraci, koukněte na náš ručně vybíraný seznam dárků níže. Poraďte se také se svou rodinou, která vašeho bratra zná a s výběrem určitě ochotní poradí. Je bratr sportovec? Tak vše vyřeší dárky pro sportovce. Na trhu je velká spousta například fintech sportovních vychytávek, které spojí nadšení do technologií i sportu. Nicméně narozeniny jsou opravdu speciální událost, třeba budete chtít udělat radost něčím luxusním. V tom případě jsou tu luxusní dárky pro muže. Mezi ně můžeme zařadit například klasické hodinky, nebo i ty sportovní, které mají spoustu užitečných funkcí i mimo sport.

Dárek pro bratra k Vánocům

Co darovat k Vánocům řešíme všichni každý rok, navíc když jde o dárek pro bratra. Pokud se jedná o menšího brášku, na trhu momentálně zakoupíte velkou spoustu zajímavých deskových her či interaktivních hraček, které děti zabaví na dlouhé hodiny. inspiraci například můžete vzít v naší sekci dárků pro děti k vánocům. A co například pro ty starší? Není náhodou milovníkem knih? Co takhle dárky pro knihomoly? Kvalitní kniha vždy udělá velkou radost, ale také můžete věnovat například nějaký skvělý poukaz na zážitek – třeba i ten extrémní, jako je seskok padákem či jízda v nadupaném supersportu, největší výběr zážitkových dárků najdete například zde

Dárek pro bratra k svátku

K svátku nejspíše nebudete volit žádný z dražších dárků. Nicméně stejně budete chtít být originální. Pro ty mladší můžete volit například nějakou pěknou deskovou hru. Tu můžete zvolit ale i pro ty starší, pokud máte rádi společně hrací večery. Pokud si chcete sáhnout více do kapsy, velkou parádu udělá například chytrý náramek, který má kromě sportovního využití i široké využití v podobě přijímaní zpráv a ostatních funkcí spojené s mobilním telefonem. Neurazíte například i nějakou hrou, ať již na PC nebo konzoli. Pokud jde o milovníka hudby, zkuste třeba bezdrátový bluetooth reproduktor

Luxusní dárky pro bratra

Luxusní dárky se hodí opravdu ke zvláštním příležitostem. Jak jsme již zmínili, mohou to být například narozeniny. Nebo také svatba, či promoce. Věnovat můžete například nějaký zážitek, na který bratr jen tak nezapomene. Například let balonem nebo jiný adrenalinový zážitek. Radost uděláte i luxusním parfémem, který si sám nepořídí.

Originální dárky pro bratra

Pokud hledáte něco speciálního a originálního, mysleli jsme i na originální dárky pro muže. Potěšit by mohlo třeba tričko, na kterém není vidět pot, či do módy vracející se Instax foťák. Další úžasný originální dárek pro bratra je například dárková bedna s páčidlem. Než se ke svému dárku dostane, čeká ho spousta práce. 🙂 Máte menšího brášku? Potěšit by ho mohl například LEGO programovatelný robot nebo sada knih proslulého čarodějnického učně Harryho Pottera. 

Inteligentní dárky pro bratra

Je bratr fanoušek inteligentních dárků? Knihomola jistě potěší elektronická čtečka knih, kam se vejdou stovky titulů. Oblíbenou čtečku naleznete v našem výběru, nebo zde. Velké oblibě se těší poslední dobou také elektrokoloběžky. Spoustu zábavy si váš bratr užije například s hlasovým asistentem. Na trhu zakoupíte například asistenta Google Home, Apple HomePod či Amazon Echo.

Vychytané dárky pro bratra

A co takhle zakoupit pro bratra něco vychytaného? Pokud bratr rád řídí, nesmí mu chybět například kamera do auta, navíc ty nejnovější pohlídají i radary. Menšímu bráchovi může udělat radost například domácí zmrzlinovač, díky kterému připraví zdravé domácí zmrzliny. Velkou parádu, za kterou bude navíc i pochválen, udělá robotický vysavač na okna, který udělá všechnu práci za něj. Všechny produkty najdete přehledně v našem seznamů dárků níže. Tak šťastný výběr. 🙂

Seznam vybraných dárků pro bratra

5/5 - (25 hlasů)
MenuDomůSeznam dárků
Hledat